„MSN jest najlepszym trio na świecie”

Autor: Michał Nowacki | 21.02.2016 11:55 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Zdaniem Thomasa Vermaelena trio Lionel Messi, Neymar i Luis Suárez są najlepszymi napastnikami na świecie. Belg grający w Barcelonie może ich podziwiać na co dzień i uważa, że ich bramki gwarantują drużynie sukcesy.

– Oni są najlepszą tróją na świecie, razem są niesamowici. To co widać na boisku w czasie spotkań robią też w czasie treningów. Dzięki nim wygrywamy mecze i zdobywamy trofea. Jeżeli grasz przeciwko najlepszym to samemu będziesz stawał się lepszym piłkarzem. Ciągle poprawiamy naszą grę i widzimy ich na treningach. Oni wykonują fantastycznie swoje zadanie – rzekł Thomas Vermaelen w rozmowie z „Daily Mail”.

– Mamy szczęście, że nie musimy czekać, aby ich zobaczyć w telewizji. Oglądamy ich codziennie na treningach. Z Luisem Suárezem grałem jeszcze w Ajaksie Amsterdam i zawsze miło jest zobaczyć później kolegów w czasie jego kariery – dodał Belg.

– Wiem, że jestem rezerwowym w Barcelonie, ale traktuję to jako wyzwanie. Jestem bardzo szczęśliwy, że tutaj gram i trenuję. Mamy pięciu zawodników na dwie pozycje, więc muszę o nią walczyć. Wszyscy są dobrymi piłkarzami, nie ma słabego ogniwa w zespole. Trzeba pracować dla dobra Barcelony i jestem bardzo szczęśliwy, że podjąłem decyzję o przyjściu tutaj – zakończył stoper.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Lionel Messi, Thomas Vermaelen, Luis Suarez, Neymar

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze