Kadra United coraz silniejsza, Van Gaal ma powody do zadowolenia

Autor: Michał Nowacki | 05.03.2016 13:32 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Louis van Gaal może mieć coraz więcej powodów do zadowolenia, gdyż do jego kadry wraca coraz więcej zawodników. Obecnie z kontuzjami uporali się już Marouane Fellaini, Phil Jones i Antonio Valencia. Cała trójka raczej jeszcze nie zagra jutro z West Bromwich Albion, ale Holender chce ich wystawić w kadrze do lat 21, aby nabrali rytmu meczowego.

– Fellaini, Valencia i Jones są bliscy powrotu do gry. Jeszcze nie zagrają w meczu ligowym dla nas, ponieważ rytm meczowy jest ważniejszy. Trenują już z nami, ale zagrają na razie w drugim zespole. Jestem zmuszony uważać na takie sytuacje, gdyż ostatnio zaryzykowałem i Marcos Rojo doznał znowu kontuzji. Kiedy nie jestem zmuszony do podejmowania takiej decyzji, to mogę poczekać z ich wystawieniem w meczu – stwierdził Louis van Gaal w rozmowie z MUTV.

– Will Keane i Ashley Young przeszli operację pachwiny, to były bardzo podobne zabiegi chirurgów. Obaj wykonują fantastycznie swoją pracę. Pierwszy z nich wróci do nas we wtorek, Ashley Young trochę później, ale na pewno w marcu. Podobnie jak Bastian Schweinsteiger i kilku innych zawodników – dodał Holender.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Louis van Gaal, Kontuzje , Trenerzy, Antonio Valencia, Ashley Young, Bastian Schweinsteiger, Phil Jones, William Keane, Marouane Fellaini

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze