Hiddink: Terry raczej nie zagra z PSG

Autor: Michał Nowacki | 06.03.2016 12:37 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Szkoleniowiec londyńskiej Chelsea, Guus Hiddink ujawnił, że są bardzo małe szanse, aby John Terry zagrał w środę w Lidze Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain. We Francji pierwszy mecz wygrali gospodarze 2:1 i na Stamford Bridge „The Blues” chcą odwrócić losy rywalizacji.

Angielski stoper nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu z Newcastle United i od 13 lutego nie gra w piłkę. Kapitan mistrza Anglii raczej nie zdąży wrócić do gry w ciągu kilku najbliższych dni, ale spore szanse na powrót do gry ma za to Diego Costa.

– Nie sądzę, że John Terry będzie gotowy do gry, ale reszta piłkarzy jest zdrowa. Ostatnio zanotowaliśmy serię spotkań bez porażki i myślę, że to będzie dla nas udana końcówka sezonu. Wciąż mamy szanse dokonać pięknych rzeczy w Lidze Mistrzów, choć zadanie będzie trudne. PSG są jednym z najgroźniejszych rywali w Champions League, grają piękną piłkę i są skuteczni w ofensywie. Będzie nam z nimi bardzo trudno wygrać – powiedział Guus Hiddink dla „Sky Sports”.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Chelsea FC, Anglia, Francja , Kontuzje , Trenerzy, John Terry, Paris Saint-Germain, Diego Costa, Guus Hiddink

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze