Kroos: Zidane pozwala mi osiągać wyższy poziom

Autor: Michał Nowacki | 09.03.2016 19:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Pomocnik Realu Madryt, Toni Kroos przyznał, że pod wodzą francuskiego szkoleniowca stał się jeszcze lepszym zawodnikiem na swojej pozycji. Od początku roku trenerem „Królewskich” jest Zinedine Zidane i reprezentant Niemiec jest u niego podstawowym zawodnikiem.

Toni Kroos do stołecznego klubu dołączył w lecie 2014 roku, w tym roku opuścił tylko jedno spotkanie, w miniony weekend z Celtą Vigo, który Real wygrał 7:1. Wczoraj „Królewscy” pokonali u siebie Romę w Lidze Mistrzów 2:0, zaś reprezentant Niemiec pokazał się z bardzo dobrej strony.

– Zinedine Zidane jestem człowiekiem, który pozwala mi wejść na wyższy poziom. Mogę grać lepiej, głęboko, w środku pola lub w okolicach pola karnego. Przeciwko Romie grałem blisko pola karnego, wcześniej raczej w środku pola, więc mogę grać na różnych pozycjach – oznajmił Toni Kroos.

– Walka o mistrzostwo Hiszpanii się dla nas nie skończyła i musimy wygrywać wszystkie nasze spotkania. Nie sądzę, że możemy wygrać ligę, ale musimy zwyciężać nadal w każdej kolejce, aby przygotowywać się do spotkań w Lidze Mistrzów. Gramy dobrze, choć nie w każdym meczu. Naciskamy zawsze naszych rywali, po stracie piłki umiemy ją szybko odzyskać. Wiemy, że możemy grać lepiej i pokażemy to w ćwierćfinale i półfinale Champions League – dodał Niemiec.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Toni Kroos, Zinedine Zidane

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze