Ibrahimović wróci na San Siro?

Autor: Michał Nowacki | 14.03.2016 20:57 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Zlatan Ibrahimović ma umowę z Paris Saint-Germain do końca sezonu i wiele wskazuje na to, że Szwed latem opuści Parc des Princes. „Corriere dello Sport” donosi nawet, że napastnik wróci do Milanu. Wielki wpływ w tym transferze ma odegrać agent piłkarza, Mino Raiola.

Agent Szweda jest także przedstawicielem Mario Balotellego, Gianluigiego Donnarummy czy Rodrigo Ely’ego, więc całej trójki, która obecnie gra na San Siro. Spekuluje się, że Ibrahimović miałby wrócić na San Siro, aby Mario Balotelli mógł nauczyć się od 34-latka zachowania na boisku i poza nim.

„Ibracadarba” w niedziele strzelił cztery gole w meczu z Troyes, zaś później powiedział, że latem opuści Parc des Princes. Po zawodnika zapytanie składa także Manchester United.

– Po zakończeniu sezonu odejdę z Paryża. Zostanę tutaj, jeżeli zamiast Wieży Eiffla stanie mój pomnik – powiedział 34-letni zawodnik.

 

Czytaj więcej o: AC Milan, Manchester United, Anglia, Francja , Włochy, Transfery, Zlatan Ibrahimović, Paris Saint-Germain, Mario Balotelli, Mino Raiola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze