Kłopoty Niemca; na ratunek Loew

Autor: Filip Malinowski | 26.03.2016 12:31 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Reprezentacja Niemiec prężnie przygotowuje się do Euro 2016. Sparingi z Anglią i Włochami dostarczą selekcjonerowi naszych zachodnich sąsiadów wielu informacji o formie swoich podopiecznych.

Joachim Loew na jednej z konferencji przyznał, że jest szczęśliwy z powodu braku urazów w kadrze. Zaznaczył jednak, że nie wszyscy są jeszcze gotowi na rywalizację w tak wielkim turnieju, jak Euro. Trener jest zaniepokojony przede wszystkim słabą pozycją Goetzego w Bayernie Monachium. 

- Rozmawiałem z nim na temat jego sytuacji w Bayernie Monachium i mam nadzieję, że będzie otrzymywał więcej szans na grę - powiedział Loew. 

- Na pewno by mu to pomogło. Ale my w reprezentacji także musimy mu pomóc, ponieważ wszelkie braki może on nadrobić tylko regularnymi występami - dodał selekcjoner. 

- Właśnie dlatego chcę, by z Włochami zagrał cały mecz. W sparingu z Anglią usiądzie jednak na ławce, ale być może wejdzie na boisko, jeżeli będzie tego wymagała sytuacja - zakończył utytułowany Niemiec. 

Mario Goetze nie może przebić się do pierwszego składu „Bawarczyków". Niemiec nie ukrywa, że chciałby odgrywać ważniejszą rolę w klubie. Jeżeli jego sytuacja się nie zmieni, jest gotów odejść do innej drużyny. Zainteresowanie zawodnikiem wyraziło już kilka znanych klubów, m.in. Liverpool i Borussia Dortmund. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Mario Götze, Joachim Löw

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Pavard w Bayernie Monachium?

  22-latek z dnia na dzień jest co raz bardziej rozpoznawalny w świecie futbolu. Dobre występy w reprezentacji Francji nie uchodzą uwadze wielkich klubów, wliczając w to ekipę mistrza Niemiec.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze