Agent: Yaya Touré odejdzie latem z Etihad Stadium

Autor: Karol Brandt | 04.04.2016 14:20 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Dimitri Seluk, który reprezentuje interesy 32-letniego piłkarza Manchesteru City, postanowił zabrać głos w sprawie przyszłości swojego klienta.

Były gracz AS Monaco dołączył do „Obywateli” w lipcu 2010 roku. Wówczas przeniósł się z FC Barcelony za sumę 30 mln euro. Iworyjczyk od tego czasu zdążył rozegrać dla Manchesteru 260 spotkań. Oprócz tego zdobył on 72 gole i zaliczył 45 kluczowych podań. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2017 roku, jednak wydaje się, że nie zostanie on wypełniony.

– Yaya z całą pewnością latem zmieni klub, mogę to powiedzieć z pełnym spokojem. Otrzymał on kilka ofert, które obecnie poddajemy analizie. Decyzja jednak jeszcze nie zapadła, w związku z tym nie wiem gdzie mój klient będzie występował – oświadczył agent 97-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

W ostatnim czasie dużo w mediach mówiło się o rzekomym zainteresowaniu Interu tym ofensywnie usposobionym pomocnikiem. W zimie Yaya Touré odrzucił także lukratywną ofertę z Chin. Oto co w tej sprawie miał do powiedzenia Dimitri Seluk:

– Pieniądze nie są priorytetem. Kluczowy będzie projekt sportowy. Czy Inter spełnia te założenia? To wielki klub, a dobre relacje łączące Manciniego i Touré nie są żadną tajemnicą. Jednak jak już wspomniałem, jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek deklarację – zakończył ukraiński agent.  

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Anglia, Włochy, Manchester City, Yaya Toure

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze