Louis van Gaal dostanie 100 milionów euro na transfery? 70 milionów euro pójdzie na Lukaku?

Autor: Michał Nowacki | 05.04.2016 19:01 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Wiele się mówiło, że Louis van Gaal opuści latem Old Trafford. Ostatnio „De Telegraaf” donosi, że Holender zostanie na stanowisku szkoleniowca i Manchester United przeznaczy 100 milionów euro na transfery. Z tej sumy 70 milionów euro miałoby pójść na zakup Romelu Lukaku z Evertonu.

Holenderski trener na Old Trafford ściągnął już kilku graczy od lata 2014 roku. Jednak „Czerwone Diabły” dalej nie grają najlepiej i walczą wciąż o miejsce w TOP 4 oraz w FA Cup. Louis van Gaal nie ukrywa, że po zakończeniu sezonu może zostać bez pracy.

Priorytetem u trenera jest Romelu Lukaku, który dla Evertonu w obecnej kampanii zanotował już 18 trafień w 30 spotkaniach. Jego umowa obowiązuje z klubem do lata 2019 roku i na Old Trafford liczą się z faktem, że reprezentant Belgii może kosztować minimum 70 milionów euro.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Louis van Gaal, Transfery, Trenerzy, Kontrakt, Romelu Lukaku, Everton

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • Innoc3nt Legenda
    Zabawne... Najpierw wszyscy się rozpisują i prześcigają w zwalnianiu Van Gaala i zatrudnianiu nowych szkoleniowców w Manchesterze United, a teraz zaczynają rozpisywać się o tym ile wyda i kogo sprowadzi owy Van Gaal do klubu, z którego już go zwolnili.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.