Tasci: Nie tak wyobrażałem sobie grę w Bayernie

Autor: Karol Brandt | 11.04.2016 17:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

28-letni środkowy defensor dołączył do drużyny mistrza Niemiec podczas zimowego okna transferowego na zasadzie półrocznego wypożyczenia z możliwością transferu definitywnego.

Serdar Tasci trafił na Allianz Arenę ze względu na liczne urazy takich piłkarzy jak Jerome Boateng, czy Javi Martínez. Warto dodać, że niemal od razu po przyjeździe do Monachium, doznał on urazu na treningu „Bawarczyków”. Ostatecznie wystąpił tylko w jednym spotkaniu. Miało to miejsce 20 lutego, gdy Bayern mierzył się z SV Darmstadt 98. Wtedy 15-krotny reprezentant Niemiec przebywał na boisku przez 53 minuty. Od tego czasu Pep Guardiola nie zdecydował się ani razu postawić na piłkarza wypożyczonego ze Spartaka Moskwa. Nic więc dziwnego, że jest on nie zadowolony ze swojej sytuacji w zespole.

– Gdybym wiedział, że nie będę grał, nie przenosiłbym się do Bayernu – przyznał.

W związku z obecną sytuacją 28-latka, wydaje się wątpliwe by pozostał on na Allianz Arenie po zakończeniu okresu wypożyczenia, choć możliwe że głos decydujący w tej sprawie będzie miał nowy opiekun „Bawarczyków”, Carlo Ancelotti. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Rosja, Spartak Moskwa, Serdar Tasci

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze