Ramos w Chelsea? Ivanović trafi do Serie A?

Autor: Michał Nowacki | 11.04.2016 19:09 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Zdaniem „Corriere dello Sport” Antonio Conte będzie chciał w lecie do Chelsea ściągnąć Sergio Ramosa z Realu Madryt. Włoski trener jest także gotowy pozwolić na odejście Branislava Ivanovicia do włoskiej Romy.

Zadanie będzie bardzo trudne, hiszpański stoper dla „Królewskich” gra od ponad dekady i jest ikoną klubu. Jednak Antonio Conte nie poddaje się i spodziewa się, że Ramos zdecyduje się przenieść do Anglii. Umowa obrońcy z Realem Madryt jest ważna do czerwca 2020 roku.

Gdyby udało się ściągnąć reprezentanta Hiszpanii wówczas włoski szkoleniowiec zgodzi się na sprzedaż Ivanovicia. W Serie A o Serba najbardziej zabiega Roma, zaś Conte jest skłonny wyrazić zgodę na transfer. Defensor „The Blues” nie prezentuje już tej formy, co przed kilku laty, ale w tym sezonie z powodzeniem zastępuje Johna Terry’ego i Kurta Zoumę w środku obrony, którzy leczą ciągle swoje problemy zdrowotne. Jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez cały przyszły sezon.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Włochy, Transfery, Trenerzy, Kontrakt, AS Roma, Antonio Conte, Branislav Ivanović, Sergio Ramos

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze