„Dzisiaj nie tańczysz i nie obrażasz”

Autor: Martyna Dębińska | 18.04.2016 19:00 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Nie od dziś wiadomo, że młody gwiazdor FC Barcelony często daje się sprowokować i dopuszcza się niesportowych zachowań. Nie inaczej było po porażce „Katalończyków” z Valencią.

Wspominaliśmy już o chamskim zachowaniu Neymara, które uchwyciły kamery znajdujące się na stadionie. Brazylijczykowi nie spodobała się euforia Antonio Barragána, który po końcowym gwizdku świętował zwycięstwo.

Okazuje się, że nie był to koniec utarczek między oboma panami. Już w tunelu prowadzącym do szatni zawodnik „Nietoperzy” zakpił z Neymara mówiąc, że dziś nie tańczy i nie obraża. Hiszpan odnosił się rzecz jasna do zachowań atakującego po tegorocznym pogromie Valencii przez FC Barcelonę w Copa del Rey. Wówczas Brazylijczyk przesadnie świętował wyeliminowanie rywali i szydził z Barragána i jego zarobków. 

Jedyną odpowiedź, na jaką pokusił się teraz gwiazdor „Dumy Katalonii” było rzucenie w rywala butelką...

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Valencia, Neymar

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze