Wychowanek Realu Madryt pozostanie w Porto

Autor: Karol Brandt | 19.04.2016 12:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Wcześniej spekulowano o jego przenosinach do MLS.

Iker Casillas podczas letniego okna transferowego opuścił „Królewskich” po 25. latach. Z otwartymi rękoma powitały go wówczas „Smoki”. Kapitan reprezentacji Hiszpanii w Portugalii dobre występy przeplata na przemian z tymi fatalnymi. W ostatnim czasie zainteresowanie nim wykazywały kluby ze Stanów Zjednoczonych. Jego obecny kontrakt wygasa zaś w czerwcu 2017 roku.

– Nie przeprowadzam się do Nowego Jorku. Planuje wypełnienie kontraktu. Porto chce przedłużyć ze mną umowę do 2018 roku. W związku z tym, mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że nadal będę tu grał – stwierdził zawodnik mający na swoim koncie ponad 700 występów w madryckim zespole.

34-latek byłby z pewnością idealnym zawodnikiem do tego, by przyciągnąć tłumy na stadiony w Major League Soccer. Nie dziwi więc fakt, że kluby z tej ligi mają na niego zakusy. W obecnym sezonie wystąpił on w 38 spotkaniach FC Porto. W 13 z nich udało mu się zachować czyste konto. Iker Casillas jest także wciąż ważną częścią kadry prowadzonej przez Vicente del Bosque, w której pełni rolę lidera. 

Czytaj więcej o: FC Porto, Portugalia, Iker Casillas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze