Oficjalnie: Bendtner nie jest już zawodnikiem Wolfsburga!

Autor: Michał Nowacki | 25.04.2016 19:12 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

W marcu Nicklas Bendtner został wyrzucony z treningu, problemy dyscyplinarne doprowadziły do tego, że został on odsunięty od składu. Dzisiaj VfL Wolfsburg podał oficjalnie, że umowa z Duńczykiem została rozwiązana i jest on już wolnym graczem.

Kontrakt snajper podpisywał na trzy lata, kiedy przechodził do „Wilków”, ale została ona anulowana po niespełna dwóch latach. Zawodnik się spóźniał na treningi i miał problemy z utrzymaniem dyscypliny. Ostatni raz zagrał 6 lutego, zaś w marcu został wyrzucony z treningu.

– Napastnik Nicklas Bendtner nie jest już zawodnikiem VfL Wolfsburg, kontrakt 28-letniego Duńczyka był ważny do czerwca 2017 roku, ale został rozwiązany ze skutkiem natychmiastowym. Bendtner nie trenował z zespołem od dłuższego czasu, a niedawno został zwolniony z klubu – głosi oficjalny wpis niemieckiego klubu.

28-latek już dawno wdał się we znaki władzom Wolfsburga, kiedy na Instagramie umieścił zdjęcia jak prowadzi Mercedesa, gdzie klub ma podpisaną umowę z konkurencyjną marką Volkswagenem. Duńczyk musiał zapłacić grzywnę za swoje zachowanie.

– Zarówno Nicklas i my mieliśmy duże nadzieje na jego zaangażowanie w VfL Wolfsburg, ale po dwóch latach ustaliliśmy, że ​​oczekiwania nie zostały spełnione przez niego, więc dalsza współpracą nie ma sensu dla obu stron. Z tego powodu wspólną decyzją było, aby zakończyć naszą współpracę przedwcześnie, jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich stron. Życzymy piłkarzowi wszystkiego najlepszego w jego przyszłej karierze – oznajmił Klaus Allofs.

Czytaj więcej o: Niemcy, Kontrakt, Nicklas Bendtner, VfL Wolfsburg

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze