Kompany: Proszę fanów, żeby byli tak głośno, jak nigdy wcześniej

Autor: Filip Malinowski | 26.04.2016 12:33 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Vincent Kompany zaapelował do kibiców Manchesteru City, aby wpierali „Obywateli" z całych sił. Obrońca wierzy w korzystny wynik w meczu z Realem.

Kompany został zapytany o to, czy Kevin De Brunye faktycznie odegra najważniejszą rolę w drużynie z Manchesteru. 

 Mam nadzieję, że Kevin rozegra swój najlepszy mecz w karierze, ale my wszyscy musimy wznieść się na wyżyny, żeby awansować do finału – powiedział kapitan Manchesteru City. 

- Zawsze chcesz rywalizować z najlepszymi. W moim życiu nie było dnia, kiedy stając przed taką szansą dodatkowo bym się stresował. Chcę takich spotkań i myślę, że z pozostałymi zawodnikami jest podobnie. Każdy musi zdać sobie sprawę, że jeśli nie będzie "głodny" zwycięstwa, to już nigdy nie będzie miał podobnej okazji – podkreślił Kompany.

Obrońca podkreślił również, że niezwykle ważny dla całej drużyny będzie doping fanów.

- Gramy z jednym z największych klubów i najlepszych zespołów w historii i myślę, że wsparcie kibiców może mieć decydujące znaczenie dla całej rywalizacji. Kiedy się pojawią i będą nas wspierać to… Nigdy nie wiedziałem, żeby piłkarze Manchesteru City nie starali się odpowiedzieć na doping kibiców, zawsze dawali z siebie wszystko. Proszę fanów, żeby byli tak głośno, jak nigdy wcześniej. W innym przypadku, jaki jest cel kupna biletu i przyjścia na stadion? To jest coś, czego bardzo potrzebujemy– uważa zawodnik z Belgii. 

Czytaj więcej o: Anglia, Manchester City, Vincent Kompany

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze