Cesc Fàbregas: Trudno jest pogodzić się z faktem, iż nie zagramy w Lidze Mistrzów

Autor: Karol Brandt | 28.04.2016 18:08 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Środkowy pomocnik Chelsea został zapytany o odczucia związane z końcówką sezonu.

„The Blues” mają za sobą fatalny sezon. Odpadli między innymi z Ligi Mistrzów, po przegranym dwumeczu w 1/8 finału przeciwko Paris Saint-Germain. Obecnie plasują się na dziewiątej pozycji w tabeli Premier League, zatem pewnym jest, że nie wezmą udziału w przyszłorocznej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich.

– Ten sezon pełen był rozczarowań, na dodatek nie zagramy w Champions League. Za cel stawiamy sobie powrót jako silniejsi. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie powalczymy o puchar Premier League – powiedział przygnębiony piłkarz, który w 2014 roku dołączył do Chelsea, odchodząc z Barcelony za 33 mln euro.

– Naszym nowym opiekunem będzie Antonio Conte, który wielokrotnie udowadniał, że może przynieść sukces. Wystarczy przeanalizować jego etap w Juventusie – kontynuował.

Zawodnik ten został także zapytany o rywalizacje toczącą się pomiędzy Leicester, a Tottenhamem.

– Cudem by było to, jakby mistrzem Anglii został Leicester. Mam nadzieję, że tak się właśnie stanie. To coś fantastycznego. Oni pokazują to, że samą ciężką pracą można odnieść ogromny sukces w futbolu. Zobaczymy czy będą to kontynuowali w przyszłym sezonie. My z pewnością powalczymy o tytuł, silny będzie także Liverpool z Kloppem, jak również Manchester City z Guardiolą – zakończył były zawodnik „Kanonierów”.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Cesc Fabregas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze