Aubemeyang: Lubię Real Madryt bardziej niż Atlético

Autor: Michał Nowacki | 03.05.2016 19:17 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Władze Borussii Dortmund w ostatnich tygodniach nie mają powodów do zadowolenia jeśli chodzi o plany transferowe. Najpierw Mats Hummels poprosił o odejście do Bayernu Monachium, teraz w jego ślady może pójść Pierre-Emerick Aubemeyang, który otwarcie mówi o chęci gry dla Realu Madryt.

Napastnik już wcześniej ujawniał, że zmarłemu dziadkowi obiecał, że kiedyś zagra dla „Królewskich”. Teraz Gabończyk przyznaje, że w Hiszpanii kibicuje Realowi Madryt i raczej mniejsze szanse, aby zagrał dla Barcelony czy Atlético Madryt.

Kapitan Borussii Dortmund, Mats Hummels oznajmił władzom z Signal Iduna Park, że po zakończeniu sezonu chciałby przenieść się do Bayernu Monachium. Aubemeyang tym samym byłby drugim ważnym ogniwem, które opuści Borussię. Jednak w przypadku napastnika obowiązuje go jeszcze kontrakt przez kilka lat.

– Jestem skupiony na zakończeniu sezonu z moim zespołem. Nie wiem, co może się zdarzyć w przyszłości, ale mam kontrakt do 2020 roku. Zawsze mówiłem, że marzeniem moim jest grać w Hiszpanii, ale nie wiem, kiedy się to zdarzy. Mam więcej rodziny w Madrycie niż Barcelonie. I tak, lubię Real Madryt bardziej niż Atlético Madryt – powiedział snajper w wywiadzie dla Cadena Cope.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium, Real Madryt, Hiszpania, Niemcy, Transfery, Kontrakt, Borussia Dortmund, Mats Hummels, Pierre-Emerick Aubameyang

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze