Pepe: Benítez chciał mnie sprzedać!

Autor: Michał Nowacki | 05.05.2016 19:33 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Środkowy obrońca ujawnił, że Rafael Benítez oznajmił, że jest on niepotrzebny w Realu Madryt. Po przyjściu Zinedine’a Zidana okazało się, że Pepe to jeden z najlepszych obrońców na świecie, zaś wczoraj jego gra u boku Sergio Ramosa sprawiła, że duet stoperów zatrzymał ataki Manchesteru City.

Hiszpański trener częściej wystawiał Raphaëla Varane’a, zaś Pepe musiał zadowolić się rolą rezerwowego, Rafael Benítez po siedmiu miesiącach pracy został zwolniony. Na jego miejsce przyszedł Zinedine Zidane i sytuacja obu piłkarzy diametralnie się zmieniła.

– To jest kwestia ciężkiej pracy. Na początku roku Rafael Benítez powiedział mi, że nie potrzebuje mnie, że byłem trzecim wyborem. Jednak ciężko pracowałem i jestem tutaj już dziewięć lat, ludzie wiedzą, czego można ode mnie oczekiwać. Wiem, że Ramos i Varane są młodsi ode mnie. Jednak kiedy ciężko trenujesz, to dostaniesz swoją szansę – powiedział Pepe w Cadena Cope.

– Gdy Zinedine Zidane został trenerem wiele osób miało wątpliwości. On doprowadził nas do finału Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie z nami pracował, także w kolejnym sezonie. Myślę, że będzie to jeden z najlepszych trenerów, jest młody. Mogę się mylić, ale myślę, że jest to pierwszy trener, który może wygrać Ligę Mistrzów w swoim pierwszym sezonie – dodał stoper.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Rafael Benitez, Transfery, Trenerzy, Pepe, Zinedine Zidane

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze