Raiola: Ibrahimović może wrócić na San Siro

Autor: Michał Nowacki | 05.05.2016 20:08 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Zlatan Ibrahimović latem będzie bez umowy z Paris Saint-Germain i może odejść do dowolnego klubu. Agent napastnika, Mino Raiola przyznał, że jego klient może wrócić do Włoch, do Milanu.

Szwed jeszcze nie przedłużył swojego kontraktu z PSG, przyznał w jednym z wywiadów, że to jego ostatni sezon w Ligue 1. Obecnie łączony jest z klubami angielskimi, takimi jak Manchester United, Arsenal czy West Ham. Także kluby z Kataru czy USA chcą widzieć napastnika u siebie.

– Zlatan Ibrahimović może wrócić do Włoch, do Milanu. Gdyby Mario Balotelli miał mózg „Ibry” to Lionel Messi z Barcelony miałby mniej Złotych Piłek na swoim koncie – przyznał agent Szweda i Włocha w wywiadzie dla włoskiego magazynu „GQ”..

Mario Balotelli jest krnąbrnym i kontrowersyjnym piłkarzem, w trakcie wypożyczenia z Liverpoolu do Milanu zagrał w 19 meczach Serie A i strzelił jedną bramkę. Większość jego występów jest w cieniu głośnych afer związanych z życiem poza sportowym. Zlatan Ibrahimović grał w Milanie przez dwa lata, zdobył mistrzostwo Włoch i w lipcu 2012 roku odszedł do PSG.

Czytaj więcej o: AC Milan, Francja , Włochy, Transfery, Kontrakt, Zlatan Ibrahimović, Paris Saint-Germain, Mario Balotelli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze