Terry dostał propozycję nowego kontraktu

Autor: Michał Nowacki | 14.05.2016 10:17 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Kapitan Chelsea dostał propozycję przedłużenia umowy o kolejny rok. Zanim jednak John Terry zdecyduje się na złożenie podpisu chce całą sprawę przeanalizować ze swoją rodziną. W styczniu stoper ujawnił, że może opuścić Stamford Bridge, po tym jak nie dostał żadnej informacji o nowej umowie.

W piątek jednak trener Chelsea, Guus Hiddink ujawnił, że chce, aby kapitan „The Blues” został na kolejny sezon w Londynie.

– Byli gracze mają dużo do powiedzenia w kulturze klubu. Mają doświadczenie i mogą wiele zrobić dla drużyny. To miłe mieć piłkarza, który ma wielką osobowość. Ktoś, kto gra 20 lub 21 lat dla jednego klubu ma ogromne zasługi. W ten sposób staje się legendą, trzeba to pielęgnować – przyznał Guus Hiddink na piątkowej konferencji.

35-latek dostał drugą żółtą kartkę i został ukarany zawieszeniem na dwa mecze. To już drugi raz Anglika w tym sezonie. Tym samym nie zagra on w ostatnim meczu i nie pożegna się z fanami. Piłkarz przyznał otwarcie, że jest gotowy zostać na Stamford Bridge na kolejny rok.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Trenerzy, Kontrakt, Zawieszenia, John Terry, Guus Hiddink

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze