Reprezentant Niemiec wróci do Anglii?

Autor: Michał Nowacki | 16.05.2016 21:55 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Bramkarz niemieckiego Hannover 96 znalazł się na celowniku angielskich klubów. Były gracz Manchesteru United, Ron-Robert Zieler ujawnił, że chętnie wróciłby do Anglii. Wśród ofert pojawia się opcja powrotu na Old Trafford, chociaż 27-latek może myśleć także o grze dla Liverpoolu czy Manchesteru City.

Zieler spędził pięć lat w United pod wodzą Sir Alexa Fergusona, ale później odszedł ze względu na brak regularnych występów w Premiership. Hannover spadł z Bundesligi i Niemiec może chcieć przenieść się do Anglii, aby grać wśród najlepszych klubów i zawodników.

– Na początku byłem zszokowany, to było naprawdę fascynujące być częścią United pod wodzą Sir Alexa Fergusona. Nagle znalazłem się wśród światowej sławy gwiazd, więc pierwsze tygodnie były spektakularne. Ale oczywiście można się przyzwyczaić do tych rzeczy. Wtedy to po prostu normalne, codzienne życie i po prostu nie myślisz o tym, co ci gracze wygrali i osiągnęli wcześniej. Czas w United bardzo mi pomógł w moim rozwoju, osobistym i piłkarskim. Dziś mogę powiedzieć, że na pewno zawsze jestem zdecydowany tam ponownie zagrać – zaczął Zieler.

– Nic nie zostało jeszcze podjęte w kwestii mojej przyszłości. Istnieje kilka ofert. Będę przyglądał się i dopiero później się zdecyduję. Jest to bardzo ważna decyzja w mojej karierze. Nie jestem w pośpiechu, nie jest tajemnicą, że Niemcy, Anglia, Włochy i Hiszpania to cztery czołowe ligi w Europie. Moim celem jest zagrać w jednej z tych lig w nowym sezonie – dodał niemiecki bramkarz.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Manchester United, Anglia, Niemcy, Transfery, Manchester City, Hannover

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze