Torres: Nie myślę o braku powołania na Euro, mam przed sobą największy mecz w moim życiu, czyli finał Ligi Mistrzów

Autor: Michał Nowacki | 20.05.2016 07:54 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Fernando Torres nie dostał powołania do kadry narodowej Hiszpanii na Euro 2016. Jednak napastnik Atlético Madryt podkreślił, że nie myśli o tym w ogóle i koncentruje się tylko na przygotowaniach do finału Ligi Mistrzów z Realem Madryt.

Napastnik strzelił w tym sezonie 12 bramek i walnie przyczynił się do zajęcia trzeciego miejsca w Primera División oraz dotarcia do finału w Lidze Mistrzów. Spotkanie obu stołecznych ekip rozegrane zostanie w Mediolanie 28 maja.

– Nie martwię się o brak powołania na Euro 2016, mam przed sobą największy mecz w moim życiu, czyli finał Ligi Mistrzów. Mamy przed sobą niepowtarzalną okazję, gdyż druga się może taka w życiu nie zdarzyć. Wzrost Atlético, które dochodzi po raz drugi do finału w ciągu trzech lat jest czymś nie do pomyślenia. Mamy okazję otworzyć nowy rozdział w naszej historii i musimy napisać to ze szczęśliwym zakończeniem – ujawnił Fernando Torres.

– Przeciwnik w finale nie ma znaczenia dla nas, liczy się tylko wynik i jest jedyną rzeczą, która ma zamiar pozostać w naszych głowach ludzi. Widzimy szansę zrobić coś, czego nigdy nie dokonaliśmy. Nawet jeżeli gramy z Realem Madryt to nic nie zmienia, w Europie gra się inaczej – dodał Hiszpan.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Real Madryt, Hiszpania, Fernando Torres, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze