Ramos: Przyjście Zidane’a było dla nas kluczowe

Autor: Michał Nowacki | 29.05.2016 16:14 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Kapitan Realu Madryt, Sergio Ramos przyznał, że przyjście Zinédine’a Zidane’a było kluczem do sukcesu. Francuz prowadził „Królewskich” przez 145 dni a wczoraj sięgnął w Mediolanie po Ligę Mistrzów. Wcześniej zdobywał ją jako piłkarz tego klubu, dwa lata temu jako asystent Carlo Ancelottiego, zaś wczoraj jako szkoleniowiec Realu.

– Myślę, że mówienie o „Zizou” to pokora, praca, spójność, optymizm i to on nam pokazał te rzeczy od pierwszego dnia swojego przyjścia. W końcu to była zmiana w podejściu trenera do zawodników, czego nie było wcześniej u nas. Sprawiedliwe jest, że on jest częścią tego zwycięstwa. To, dlatego świętowaliśmy podrzucając go w powietrze – przyznał Sergio Ramos.

– Jest to nagroda za poświęcenie się każdego dnia, za wysiłek po ciężkim sezonie wzlotów i upadków, mnóstwo rzeczy, które zmieniły nastawienie zespołu i myślę, że to była nasza nagroda. Graliśmy znowu w finale i na szczęście wygraliśmy puchar ponownie. To było naprawdę niesamowite i niezapomniane uczucie, które zostanie na zawsze w moim sercu – dodał Hiszpan.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Real Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Sergio Ramos, Zinedine Zidane

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze