James Rodriguez chce odejść

Filip Zieliński | 03.06.2016 10:34 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Mimo wcześniejszych deklaracji o chęci pozostania na Santiago Bernabeu, James Rodriguez zmienił zdanie i chce odejść z Realu.

Kolumbijczyk pod koniec zakończonego niedawno sezonu powiedział jasno, że albo otrzyma więcej szans na grę albo zastanowi się nad swoją przyszłością. Decyzja Zinedine Zidane'a o posadzeniu na ławce i nie wpuszczeniu na plac gry Jamesa w finale Ligi Mistrzów miała mieć kluczowy wpływ na ostatnie deklaracje króla strzelców Mundialu w Brazylii. 

Co więcej 24 latek zauważył, że Isco a także Lucas Vazquez otrzymywali więcej minut gry od niego co spotęgowało jego chęci odejścia z klubu. Piłkarz ma zapisane w kontrakcie aż 500 milionów euro klauzuli odstępnego. Kwota jaką Real oczekiwałby za usługi swojego piłkarza jest oczywiście znacznie niższa, mówi się o 80 milionach euro, czyli tyle ile piłkarz kosztował w 2014 roku. 

Mimo całego zamieszania, między piłkarzem a klubem z Madrytu nie ma napiętej atmosfery i nikt nie będzie wstrzymywał transferu Kolumbijczyka. Chętnych na pewno nie zabraknie a James będzie dostępny w letnim okienku transferowym.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, James Rodriguez

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze