Carvalho: Mourinho przywróci United erę z czasów Fergusona

Autor: Michał Nowacki | 06.06.2016 08:51 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Ricardo Carvalho poparł decyzję Manchesteru United, który podpisał umowę z José Mourinho. Zdaniem piłkarza Portugalczyk ma ogromną szansę przywrócić sławę „Czerwonym Diabłom” i kontynuować dobrą passę, którą rozpoczął sir Alex Ferguson.

Ostatnie mistrzostwo Anglii klub zdobył w sezonie 2012/2013, w zakończonym sezonie Louis van Gaal sięgnął tylko po FA Cup. Jednak „Czerwonych Diabłów” zabraknie w Lidze Mistrzów, więc Holender stracił pracę. Na jego miejsce przyszedł „The Special One”, który podpisał umowę na trzy sezony. Trenera doskonale zna jego rodak, który grał z nim w barwach FC Porto, kiedy sięgał po Ligę Mistrzów, w Chelsea Londyn i Realu Madryt.

– Wiem, że Mourinho będzie odnosić sukcesy z Manchesterem United. Nie mam wątpliwości, że on może zdobywać trofea dla tego klubu i wygrywać mistrzostwo Anglii. On ma jakość, aby Manchester znowu zwyciężał. Nie wiem czy będzie to w pierwszym sezonie, drugim czy trzecim roku jego pracy, ale on będzie ponownie triumfował. Moja prognoza jest taka, że drugi rok będzie przełomowy dla klubu. Alex Ferguson odszedł już na emeryturę i on go może zastąpić. Mourinho nie przejmuje się tym, co było wcześniej, on chce osiągnąć swój własny sukces. Jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i zasługuje prowadzić tylko wielkie kluby – przyznał Ricardo Carvalho.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Jose Mourinho, Trenerzy, Ricardo Carvalho

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze