De Gea: "To wszystko kłamstwa. Zostaję we Francji."

Filip Zieliński | 11.06.2016 10:08 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Na wczorajszej konferencji prasowej bramkarz Manchesteru United i reprezentacji Hiszpanii, powiedział, że wszystkie zarzuty skierowane w jego stronę są nieprawdą a on sam chce skupić się na trwającym obecnie turnieju we Francji.

Przypomnijmy, że piłkarz został oskarżony o to, iż w 2012 roku podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii do lat 21, ustawił spotkanie pomiędzy nim, jego dwoma kolegami z kadry (jednym z nich miał być Iker Muniain) a dwiema prostytutkami na którym miało dojść do seksualnego wykorzystania kobiet.

25 latek zaprzeczył oskarżeniom mówiąc: "Nikt nie jest w tym momencie bardziej zaskoczony niż ja sam. To wszystko stek bzdur." Pojawiły się także doniesienia, że golkiper Manchesteru United opuści zgrupowanie. W tym przypadku także zaprzeczył: "Nigdzie nie wyjeżdżam. Zostaje ze swoją reprezentacją na turnieju. Trenuje z kolegami i nie mogę doczekać się pierwszego meczu."

Reszta kolegów z reprezentacji wspiera De Geę i nie wypowiada się na ten temat, dając jasno znać, że wszystkie te doniesienia to kłamstwa. Sam zainteresowany najprawdopodobniej rozpocznie poniedziałkowy mecz z Czechami w pierwszym składzie.

Czytaj więcej o: Manchester United, Hiszpania, David De Gea, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze