De Gea: "To wszystko kłamstwa. Zostaję we Francji."

Filip Zieliński | 11.06.2016 10:08 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Na wczorajszej konferencji prasowej bramkarz Manchesteru United i reprezentacji Hiszpanii, powiedział, że wszystkie zarzuty skierowane w jego stronę są nieprawdą a on sam chce skupić się na trwającym obecnie turnieju we Francji.

Przypomnijmy, że piłkarz został oskarżony o to, iż w 2012 roku podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii do lat 21, ustawił spotkanie pomiędzy nim, jego dwoma kolegami z kadry (jednym z nich miał być Iker Muniain) a dwiema prostytutkami na którym miało dojść do seksualnego wykorzystania kobiet.

25 latek zaprzeczył oskarżeniom mówiąc: "Nikt nie jest w tym momencie bardziej zaskoczony niż ja sam. To wszystko stek bzdur." Pojawiły się także doniesienia, że golkiper Manchesteru United opuści zgrupowanie. W tym przypadku także zaprzeczył: "Nigdzie nie wyjeżdżam. Zostaje ze swoją reprezentacją na turnieju. Trenuje z kolegami i nie mogę doczekać się pierwszego meczu."

Reszta kolegów z reprezentacji wspiera De Geę i nie wypowiada się na ten temat, dając jasno znać, że wszystkie te doniesienia to kłamstwa. Sam zainteresowany najprawdopodobniej rozpocznie poniedziałkowy mecz z Czechami w pierwszym składzie.

Czytaj więcej o: Manchester United, Hiszpania, David De Gea, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze