Candreva: Defensywa z Juventusu jest naszą siłą

Autor: Michał Nowacki | 16.06.2016 09:01 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Gianluigi Buffon, Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci i Giorgio Chiellini mieli istotny wpływ na grę reprezentacji Włoch w pierwszym meczu Euro 2016 z Belgią. Pomocnik Lazio Rzym, Antonio Candreva chwalił zawodników Juventusu, którzy znają się z jednego klubu i grają ze sobą już od kilku lat.

Gianluigi Buffon stanął w bramce i zachował czyste konto w meczu przeciwko „Czerwonym Diabłom”, zaś Barzagli, Bonucci i Chiellini pomagali swojemu koledze i bronili drogi do jego bramki. Antonio Candreva grał w „Starej Damie” w 2010 roku, kiedy został wypożyczony z Udinese i wówczas zanotował 16 występów.

– Szkielet obrony Juventusu przynosi nam wiele doświadczenia i zwycięski zwyczaj. To przykład do naśladowania, że chcemy ciągle wygrywać. Mają doświadczenie z gry w jednym klubie i to było dla nas pozytywne. Byłem bardzo młody i sporo dowiedziałem się od nich – przyznał Antonio Candreva.

– W reprezentacji Włoch nikt nie myśli, w jakim gra klubie. Wszyscy się łączymy razem i poświęcamy się kadrze narodowej. Wszyscy wiedzą, że mamy cztery tytuły mistrza świata, mamy oczekiwania, aby sięgnąć po kolejny tytuł – dodał pomocnik Lazio Rzym.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że z Belgią grałem jako skrzydłowy. Prawa flanka jest dla mnie idealnym ustawieniem i to moje ulubione miejsce na boisku – zakończył Włoch.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Francja , Włochy, Belgia, Giorgio Chiellini, Gianluigi Buffon, Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci, Antonio Candreva, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze