Ibrahimović zmienił sponsora sportowego! Transfer do United coraz bliższy?

Autor: Michał Nowacki | 17.06.2016 11:18 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Wiele wskazuje, że Zlatan Ibrahimović jest coraz bliższy przenosin do Manchesteru United. Szwedzki napastnik w czwartek widziany był na treningu reprezentacji narodowej w nowych butach. Tym razem nie pochodziły one z marki Nike, z którą był do tej pory związany „Ibracadarba”, ale z firmy Adidas.

34-latek zapowiedział już wcześniej, że opuści Paris Saint-Germain. Wiele się mówiło o transferze do Manchesteru United, gdzie trenerem został José Mourinho w miejsce Louisa van Gaala. Szwed miał także ciekawe oferty z Chin i Stanów Zjednoczonych.

W czasie czwartkowego treningu reprezentacji Szwecji wyszedł on na płytę boiska w butach Adidas. Zrezygnował on z modelu Nike Mercurial Vapor, w których trenował jeszcze przed pierwszym meczem z Irlandią i założył obuwie z firmy Adidasa. Ekipa ze Skandynawii przygotowuje się do meczu z Włochami, który zagra już w piątek po południu.

Zwykle, jeśli piłkarze nie podpisali oficjalnie nowych kontraktów to starają się używać obuwia, aby nie było widać logo danej firmy sportowej. To może być wielki cios dla firmy Nike, która w kwietniu 2014 roku rozpoczęła kampanię reklamową z udziałem Szweda.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Francja , Włochy, Jose Mourinho, Transfery, Trenerzy, Zlatan Ibrahimović, Paris Saint-Germain, Szwecja, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze