Wilmots: Musimy się obawiać Ibrahimovicia

Autor: Michał Nowacki | 20.06.2016 11:31 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Selekcjoner reprezentacji Belgii ostrzega swój zespół przed spotkaniem ze Szwecją. Marc Wilmots apeluje, że największą bronią skandynawskiej ekipy jest Zlatan Ibrahimović. Chociaż Szwed specjalnie nie błyszczy na turnieju we Francji to trener „Czerwonych Diabłów” chce uważnie pilnować „Ibracadabrę” na boisku.

Belgia w pierwszym meczu uległa 0:2 z Włochami i wygrała 3:0 z Irlandią. W trzeciej kolejce spotkań zmierzy się ze Szwecją. Dla porównania Szwedzi zremisowali 1:1 z Irlandią i przegrali 0:1 z Włochami. Italia będzie mierzyć swoje siły z Irlandią i ma zamiar po raz trzeci wygrać w grupie. Belgii zależy na awansie do fazy pucharowej, w tym celu wystarczy jej remis ze Szwecją.

– Szwecja na samym początku drugiej połowy straciła gola i zdołała doprowadzić do remisu z Irlandią. Z Włochami straciła gola w samej końcówce meczu. Widać, że są oni silną drużyną. Zlatan Ibrahimović jest świetnym zawodnikiem, on może strzelać z rzutu wolnego, z każdej pozycji. Szanuję go bardzo – przyznał Marc Wilmots.

Czytaj więcej o: Francja , Włochy, Belgia, Trenerzy, Zlatan Ibrahimović, Szwecja, Irlandia, Euro 2016, Marc Wilmots

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze