Hodgson: Vardy i Sturridge zasługują na jeszcze jedną szansę ode mnie

Autor: Michał Nowacki | 20.06.2016 13:11 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Trener kadry narodowej Anglii ujawnił, że w ostatnim meczu fazy grupowej może dać szansę gry rezerwowym. Roy Hodgson zdradził, że w poniedziałek przeciwko Słowacji mogą parę napastników stworzyć Jamie Vardy i Daniel Sturridge. Selekcjoner zapewnił także, że jest spokojny o dyspozycję Harry’ego Kane’a.

Jamie Vardy i Daniel Sturridge weszli po przerwie w meczu z Walią i przy stanie 0:1 potrafili odwrócić losy spotkania. Napastnik Leicester City po 10 minutach doprowadził do remisu, zaś gola w doliczonym czasie gry strzelił zawodnik Liverpoolu.

– Nie sądzę, że konieczne są nie wiadomo, jakie zmiany. Zawodnicy są w dobrej kondycji i nie będzie problemu, aby wystawić taki sam skład. Mam w składzie jednak innych piłkarzy, którzy pokazują, że chcą grać w piłkę i zasługują na swoją szansę – zaczął Roy Hodgson na niedzielnej konferencji prasowej.

– Nie, nie rozmawiałem z Harrym Kanem, ale widziałem, że był ostatnio dobry w czasie treningu. Od kilku dni widzę, że ciężko pracuje. Nie sądzę, że cierpi bardziej niż jakikolwiek inny piłkarz. Nie ma problemu z nim w tym zakresie. Wiem, że Jamie Vardy i Daniel Sturridge chcieliby dostać jeszcze raz swoją szansę i muszę to uwzględnić – dodał selekcjoner reprezentacji Anglii.

– Będąc uczciwy i powiem, że nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Wiem, że mam umowę z szefami do końca Euro 2016. Każdy wie o tym. Jednak mnie najbardziej interesuje, abyśmy doszli możliwie jak najdalej. Koncentrujemy się tylko na każdym meczu, który nas czeka. FA później podejmie decyzję czy chce ze mną przedłużyć współpracę – zakończył 68-latek.

Czytaj więcej o: Anglia, Francja , Trenerzy, Daniel Sturridge, Roy Hodgson, Słowacja, Euro 2016, Harry Kane, Jamie Vardy

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze