Rośnie wartość transferowa Hamšíka! W lecie zostawi Napoli?

Autor: Michał Nowacki | 20.06.2016 16:34 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Marek Hamšík w obu spotkaniach grupy B pokazał się z dobrej strony. W drugiej kolejce Słowacja pokonała Rosję 2:1, zaś gwiazdor włoskiego SSC Napoli wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą. Teraz Słowak może spodziewać się wielu ofert zagranicznych.

Całą lawinę spekulacji wywołał selekcjoner reprezentacji Słowacji, który po spotkaniu z Rosją skomlentował występ swojego podopiecznego.

– SSC Napoli jest zbyt małym klubem dla Marka Hamšíka – przyznał w kontrowersyjny sposób Ján Kozák.

Sam piłkarz podkreślał, że w Napoli gra od 2007 roku i jest gotowy pozostać w Serie A w obecnym klubie. Jego agent, Juraj Venglos także zabrał głos w całej sprawie.

– Po meczu z Rosją miałem mnóstwo połączeń telefonicznych. Po mojego klienta zapytanie składają wielkie kluby w Europie. On jednak ma nadal ważną umowę z Napoli. Jego wartość jest wysoka, już teraz się mówi o kwocie 35 milionów euro i na pewno po dwóch meczach Euro 2016 jego wartość nie spadła. W każdym letnim okienku transferowym mamy wiele ofert za Marka Hamšíka – przyznał Juraj Venglos.

28-letni pomocnik ma kontrakt ważny jeszcze przez dwa sezony. Obecnie plasuje się na piątym miejscu pod względem ilości zdobytych bramek. Liderem jest Diego Maradona, który strzelił 115 bramek, ale Słowak ma już 98 trafień na swoim koncie i na pewno jest bliski pobicia wyniku Argentyńczyka. 

Czytaj więcej o: Francja , Włochy, Rosja, Transfery, Kontrakt, Marek Hamsik, Diego Maradona, Legenda, Słowacja, SSC Napoli, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze