Mascherano zostanie w Barcelonie?

Autor: Michał Nowacki | 08.07.2016 11:31 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Sekretarz techniczny Barcelony, Robert Fernandez twierdzi, że Javier Mascherano jest chętny podpisać nową umowę z mistrzem Hiszpanii i zostać w klubie na kolejne lata. Wiele się mówiło, że Argentyńczyk odejdzie do Juventusu Turyn. Aktualnie obowiązuje go jeszcze przez dwa lata umowa z „Blaugraną”.

Niedawno nowe umowy podpisali tacy zawodnicy jak Neymar, Sergio Busquets i Rafinha. Teraz Mascherano powinien złożyć podpis na swojej umowie i choć ma już 32 lata to w ostatnim czasie częściej był wystawiany w roli środkowego obrońcy.

– Istnieją problemy, które wciąż nie zostały jeszcze załatwione. Rafinha, Sergio Busquets i Neymar podpisali już umowy z nami i przyszła teraz kolej na Mascherano. Powiedział nam, że chce z nami zostać i to jest dla nas pocieszające – powiedział Robert Fernandez w czasie prezentacji nowego nabytku, Denisa Suáreza w środę.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Juventus Turyn, Hiszpania, Włochy, Transfery, Kontrakt, Javier Mascherano

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #14

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat odejścia Pjanicia z Juventusu oraz bardzo ważne wieści dotyczące przeprowadzki Grzegorza Krychowiaka do stolicy Rosji.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze