Watzke: Chcę podziękować Bayernowi

Autor: Grzegorz Góra | 21.07.2016 15:12 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Hans-Joachim Watzke oraz Michael Zorc skomentowali powrót do Borussii Dortmund Mario Götze.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że Mario zdecydował się na transfer do Borussii Dortmund. Po jego odejściu w 2013 roku zawsze miałem nadzieję, że pewnego dnia do nas wróci. Z tego miejsca chciałbym również podziękować Bayernowi Monachium. W tym roku przeprowadziliśmy łącznie trzy transfery. Wszystkie nasze rozmowy były pełne wzajemnego szacunku i zaufania - przyznał Watzke po zakontraktowaniu 24-letniego pomocnika. Jego entuzjazm podziela również Michael Zorc

- Mario to Dortmundczyk i jeden z najlepszych kreatywnych pomocników w Europie, mający dopiero 24 lata. Miał wiele innych możliwości, ale pomimo tego zdecydował się na niełatwą drogę i powrócił do swojego byłego klubu - skomentował Zorc.

Wciąż nie wiadomo, czy zadowolenie działaczy z Dortmundu podzielą kibice, którzy wielokrotnie dali do zrozumienia, że Mario Götze jest dla nich „zdrajcą” i nie ma czego szukać w Dortmundzie. 

 
Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Transfery, Borussia Dortmund, Mario Götze, Hans-Joachim Watzke

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze