Di María skończył wakacje i dołączył do PSG w USA

Autor: Michał Nowacki | 22.07.2016 18:43 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Skrzydłowy Paris Saint-Germain, Ángel Di María wrócił do zespołu, który przygotowuje się do sezonu w Stanach Zjednoczonych. Argentyńczyk odpoczywał po zakończonym sezonie i grze w Copa América, gdzie Argentyna doszła do finału i musiała uznać wyższość Chile. Przed rokiem oba zespoły także grały w finale i także Chile triumfowało.

Skrzydłowy spędził 12 godzin w samolocie z Paryża do Los Angeles, ale nie przeszkodziło mu to wziąć udział we czwartek w pierwszym treningu swojego zespołu. Trenerem został Unai Emery i teraz Hiszpan będzie przygotowywał zespół do walki o Ligę Mistrzów, gdyż losy triumfu w Ligue 1 wydają się być niczym niezagrożone. Nowym dyrektorem został Patrick Kluivert, zaś ściągnięty prawy obrońca, Thomas Meunier także wziął udział w treningu.

Sztab szkoleniowy zwracał specjalną uwagę, aby każdy zawodnik pilnował swojej pozycji, dominował w posiadaniu piłki i zachował zwartą linię defensywną. W czasie treningu zespół został podzielony na dwie jedenastki i zagrał ze sobą mecz dwa razy po 15 minut. 

Czytaj więcej o: Francja , Paris Saint-Germain, Angel Di Maria

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze