Clichy: Od początku Guardiola zrobił na nas wrażenie

Autor: Michał Nowacki | 23.07.2016 09:00 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Obrońca Manchesteru City, Gaël Clichy stwierdził, że Josep Guardiola od pierwszych dni zrobił wielkie wrażenie na całej drużynie. Hiszpan od samego początku pokazał swoje rządy, zaprowadził swoje zmiany. Francuz chwali sobie styl treningów pod wodzą byłego trenera Barcelony czy Bayernu Monachium.

– W krótkim okresie czasu, on pokazał nam, jak wielkim trenerem jest. Oczywiście to nie zawsze znaczy, że się uda osiągać zadowalające wyniki, ale każdy nie może się doczekać sezonu. To jest bardzo dobre, imponujące. Jest nowy, ma świeże pomysły i uczymy się tego, czego od nas wymaga – powiedział Gaël Clichy na łamach Manchester Evening News.

– Nie chcę powiedzieć zbyt wiele, ponieważ jeden menedżer nie może zmienić całego klubu, ale oczywiście ma zamiar zmienić wiele rzeczy. Młodzi zawodnicy poprawiają się w czasie treningów, cały zespół staje się lepszy. To nie będzie łatwe, ponieważ zaczynamy od zera. Dobry trener i wielcy piłkarze to za mało. Musimy ciężko pracować i chcemy dobrze rozpocząć sezon – przyznał Gaël Clichy

„The Citizens” zmagania w Premier League rozpocznie 13 sierpnia przed własną publicznością z Sunderlandem.

Czytaj więcej o: Anglia, Josep Guardiola, Trenerzy, Manchester City, Gael Clichy

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze