Zidane nie sprzeda Isco i Jamesa Rodrígueza

Autor: Michał Nowacki | 03.08.2016 17:32 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Trener Realu Madryt, Zinédine Zidane przyznał, że w składzie na pewno znajdzie się miejsce dla Isco i Jamesa Rodrígueza. Wiele spekulowano w letnim okienku transferowym o odejściu Kolumbijczyka, który już wcześniej przyznał, że zostaje w zespole. Teraz potwierdził to opiekun „Królewskich”.

James Rodríguez znacznie więcej grał pod wodzą Carlo Ancelotiego i Rafaela Beníteza, jednak po przyjściu Francuza od razu stał się rezerwowym. Jednak Zinédine Zidane zapewnia, że Kolumbijczyk zostanie w Madrycie, podobnie jak Isco.

– W Realu jest wielu zawodników, którzy mogą grać na pozycji rozgrywającego, więc dla nikogo nie jest droga zamknięta. Będziemy rozmawiać o tym, gdy wrócimy do Madrytu. Trudno będzie dać wszystkim okazję do gry, ale decyzje będą podejmowane, aby każdy z zawodników był zadowolony – rzekł Zinédine Zidane w rozmowie z dziennikarzami.

– Nie chcę sprzedawać Jamesa Rodrígueza, on jest zawodnikiem „Królewskich” i po prostu chce grać. Mam nadzieję, że w nowym sezonie będę mógł mu dać więcej szans do gry i wykorzystać maksymalnie jego potencjał. Mam kadrę 25 zawodników i każdy dostanie swoje szanse na boisku – dodał były zawodnik „Królewskich”, obecny trener.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Trenerzy, James Rodriguez, Zinedine Zidane, Isco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze