Zidane: Ramos zawsze robi różnicę

Artur Majorczyk | 10.08.2016 10:06 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Środkowy obrońca Realu Madryt – Sergio Ramos był kluczową postacią swojego zespołu w wygranym meczu o Superpuchar Europy przeciwko Sevilli. Trener zwycięskich – Zinedine Zidane nie krył swojego podziwu wobec postawy kapitana "Królewskich".

Po meczu Ramos wybrany został na zawodnika meczu po tym jak m.in. w 93 minucie spotkania strzelił gola i zdołał doprowadzić do dogrywki, w której Real zdołał zadać Sevilli decydujący cios. Został on nagrodzony pochwałą ze strony swojego szkoleniowca.

 Sergio jest naszym kapitanem, bardzo ważnym zawodnikiem i jest zawsze w odpowiednim miejscu, aby zapewnić nam trofeum. Nie dawałem mu specjalnych instrukcji co do gry pod koniec meczu. On zawsze robi różnicę, widzieliśmy to już wcześniej. Bardzo dojrzał jako piłkarz  powiedział na konferencji pomeczowej Zidane.

– Trzeba pogratulować Sevilli bardzo dobrego spotkania. Aby mecz stał na dobrym poziomie obie drużyny muszą stanąć na wyżyny swoich umiejętności. Dzisiaj właśnie to zobaczyliśmy - dodał popularny "Zizou".

- Mamy mocną kadrę. Trzeba pamiętać również o zawodnikach, których dzisiaj z nami nie było. Nasza drużyna łączy młodzieńczy polot z doświadczeniem. Ale trzeba na nas patrzeć jako drużyna, bo to ona jest najważniejsza. Tak jest od zawsze - zakończył.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Sergio Ramos, Zinedine Zidane, UEFA Super Cup

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze