Kimmich: Bayern jest lepszą opcją niż Premier League

Artur Majorczyk | 10.08.2016 10:59 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

21-letni zawodnik Bayernu Monachium – Joshua Kimmich jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie obecnego mistrza Niemiec i nawet nie mysli nad potencjalnymi przenosinami do ligi angielskiej.

Po dobrym zeszłym sezonie w barwach "Bawarczyków" oraz po dobrym występie wraz z reprezentacją Niemiec podczas Euro 2016 wiele klubów z angielskiej Premier League zaczęło interesować się młodym Niemcem. Sam zainteresowany jednak nie ma najmniejszych zamiarów zmieniasz swojego otoczenia w najbliższym czasie. 

 Bycie ważną częścią w zespole Bayernu jest dla mnie o wiele bardziej interesujące niż transfer do klubu za granicą. Pozostanie tu gdzie wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie  powiedział dla "Munchner Merkur".

Defensywny pomocnik, który w minionym sezonie zaliczył, aż 36 występów w barwach Bayernu ma powody do zadowolenia i dumy. Klub upatruje w nim nowego Philippa Lahma, których styl gry jest bardzo podobny.

 To z pewnością wielki komplement dla mnie być porównywany z tak wielkim piłkarzem. Phillip przez ponad 10 lat prezentuje najwyższy światowy poziom i jest klasą w samym sobie. Przede mną jeszcze długa droga – dodał młody reprezentant Niemiec.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Joshua Kimmich

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze