Thomas Müller o nadchodzącym sezonie i oczekiwaniach

Artur Majorczyk | 12.08.2016 10:39 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Zawodnik Bayernu Monachium w jednym z wywiadów przed zbliżającym się meczem o Superpuchar Niemiec zapowiedział, że wraz z kolegami mają zamiar sięgnąć po wszystkie możliwe trofea, zaznaczając jednak przy tym, że jeżeli sztuka ta się nie uda to nie będzie można mówić o przegranym sezonie.

Müller podkreśla, że ocena pierwszego roku pracy Carlo Ancelottiego w nowym klubie nie powinna opierać się jedynie na sukcesie lub jego braku w Lidze Mistrzów. W poprzednich latach Bayern wygrał trzy tytuły mistrza Niemiec z rzędu, lecz ówczesny trener Pep Guardiola był krytykowany za brak zwycięstwa w Champions League. 

 Cele są takie same jak każdego roku. Chcemy wygrać wszystko co jest do wygrania, co nie oznacza, że wszystko oznacza dla nas zaledwie potrójną koronę. Nasze cele są wielkie, ale jak wszyscy wiedzą  nic nie jest do przewidzenia. Nawet jeżeli grasz lepiej zawsze możesz przegrać  powiedział Niemiec na konferencji prasowej.

– Co roku jest w Europie pięć, sześć zespołów, które mogą mówić o swoich zamiarach w podobny sposób jak my - dodał.

Pomocnik wypowiedział się również na temat niedzielnego spotkania z Borussią Dortmund w meczu o Superpuchar Niemiec.

- Tutaj chodzi o tytuł, którego nie wygraliśmy od trzech lat. To w szczególności czyni nas bardzo zmotywowanych. Superpuchar jest czymś z rodzaju meczu o tytuł, a grą testową przed sezonem. Jeżeli Bayern gra przeciwko Dortmundowi wtedy z pewnością całe Niemcy zasiadają przed telewizorami - zakończył piłkarz "Bawarczyków".

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Borussia Dortmund, Thomas Muller

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze