Chcieli Maticia, dostaną Fàbregasa?!

Autor: Karol Brandt | 12.08.2016 16:24 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Włoskie media informują, że 29-letni Hiszpan został zaoferowany „Starej Damie”.

Juventus nieustannie poszukuje wzmocnień środka pola, po tym jak do Manchesteru United odszedł Paul Pogba. Na początku mistrzowie Włoch zabiegali o transfer Axela Witsela, a następnie Blaise’a Matuidiego. Pierwszy zadeklarował chęć pozostania w Petersburgu, natomiast Francuz został wyceniony przez jego klub aż na 50 mln euro. W związku z tym Włosi skierowali wzrok w stronę Nemanji Maticia, lecz Antonio Conte nie wyraził zgody na przeprowadzkę 28-letniego Serba.

„The Blues” zaoferowali jednak innego piłkarza, mogącego zastąpić Paula Pogbę. Ma być nim Cesc Fàbregas, który w ostatnim czasie otwarcie deklarował, że pozostanie na Stamford Bridge. Uczestnik Euro 2016 w jednym z wywiadów przyznał jednak, że będzie mu brakowało Ligi Mistrzów. Udział w tym rozgrywkach mogą mu zapewnić turyńczycy, którzy na jego transfer mają być gotowi do wyłożenia aż 45 mln funtów.

Były piłkarz FC Barcelony do Chelsea trafił dwa sezony temu. Wówczas Katalończycy zainkasowali za niego 33 mln euro. W minionym sezonie 110-krotny reprezentant Hiszpanii prezentował się poniżej oczekiwań. Pomimo tego wystąpił w 49 spotkaniach, w których strzelił sześć bramek i zanotował dziewięć asyst. Jego kontrakt z „The Blues” wygasa 30 czerwca 2019 roku. 

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Transfery, Cesc Fabregas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze