Łudało się, Razgrad!

Autor: Filip Malinowski | 23.08.2016 22:39 | komentarzy: 4 | kategoria: Recenzja meczu |

Ludogorec Razgrad ponownie zamelduje się w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W meczu rewanżowym z Victorią Pilzno padł remis.

Szybko rozpoczęła się strzelanina w Czechach. W siódmej minucie Michal Duris po centrze z kornera Petrzeli sprytnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

W 16. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Po świetnym dograniu z lewej strony boiska do piłki doszedł Virgil Misidjam i pokonał bezradnego golkipera.

W 34. minucie Victoria ponownie stanęła przed szansą na objęcie prowadzenia. o świetnej kontrze z prawej strony w pole karne zszedł Duris, który z kąta potężnym huknięciem trafił w słupek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Przed drugą połową wiedzieliśmy już, że z pewnością nie dojdzie do dogrywki.

W 60. minucie Petrzela uderzył z jedenastu metrów, jednak uderzenie świetnie obronił Stoyanov. Po z chwili z dobitką zdążył Bakos, który trafił do siatki, jednak gol nie został uznany, gdyż sędzia odgwizdał spalonego.

Cztery minuty później Victoria ponownie objęła prowadzenie. Po świetnym dośrodkowaniu z lewej strony Kopicia w polu karnym znalazł się Mateju, który głową wpakował piłkę do bramki.

W 68. minucie Wanderson znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ograł Kozacika i mógł strzelić do pustej bramki, ale w ostatniej chwili piłkę z przed bramki wybił Mateju.

W ostatnich sekundach meczu goście ostatecznie pozbawili miejscowych szans na awans. Keseru zszedł z prawej strony do środka i potężnym strzałem ustalił wynik meczu.

Victoria Pilzno – Ludogorec Razgrad 2:2 (1:1) Duris 7',  Mateju 64'– Misidjam  16' , Keseru 90+5'