Kolejny gwiazdor Valencii trafi na Camp Nou?

Autor: Michał Nowacki | 25.08.2016 12:16 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Napastnik “Nietoperzy” publicznie przyznał się, że chce opuścić Valencię. Jednak dla klubu to może być bardzo zła informacja, fani nadal nie wybaczyli, że André Gomes odszedł do Barcelony. Jakby tego było mało teraz Paco Alcácer może dołączyć na Camp Nou i już z mistrzem Hiszpanii ustalił warunki kontraktu indywidualnego.

„El Mundo Deportivo” donosi, że 22-latek pomyślnie przeszedł testy medyczne. Barcelona zaproponuje 30-35 milionów euro odstępnego plus dodatkowe 10 milionów euro jako bonus. Valencia obawia się, że fani będą bardzo niezadowoleni, że dwaj najlepsi piłkarze odchodzą do Barcelony w jednym okienku transferowym.

Wiadomo już, że Paco Alcácer w rozmowie ze swoimi przyjaciółmi i prezesem Chanem Lay Hoonem wyraźnie powiedział, że chce przenieść się na Camp Nou i zdaje sobie sprawę z konkurencji. Lionel Messi, Neymar i Luis Suárez tworzą znakomite trio i 22-latek będzie tylko rezerwowym. Jeżeli Barcelona sfinalizuje ten transfer wówczas z klubu odejdzie Sergi Samper.

Transfer raczej nie zostanie zrealizowany w tym tygodniu. Nastąpi to dopiero po niedzielnym meczu Barcelony z Athletic Bilbao. Okienko transferowe zamyka się w środę o północy.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Transfery, Valencia, Paco Alcacer

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze