26-letni Ukrainiec trafi do Rosji?!

Autor: Karol Brandt | 25.08.2016 17:47 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Skrzydłowy Sevilli może zamienić hiszpańską LaLigę na rosyjską Premier Ligę.

Jewhen Konoplanka nie jest zadowolony ze swojej roli w zespole ze stolicy Andaluzji. Były piłkarz FK Dnipro po objęciu posady trenera przez Jorge Sampaoliego nie został uwzględniony w podstawowym składzie zespołu na ostatni mecz ligowy. 56-krotny reprezentant Ukrainy postanowił skomentować swoją sytuację na łamach hiszpańskiego ASa. Oto co wówczas powiedział:

– Mam oferty, a okno transferowe wciąż jest otwarte. Mam pewną pozycję w Sevilii i nie zamierzam się poddawać, ale zobaczę co się wydarzy w ciągu kilku następnych dni – stwierdził urodzony w Kirowogradzie zawodnik.

Zarówno media rosyjskie, jak i hiszpańskie są zgodne. Jewhen Konoplanka otrzymał ofertę od Zenita Sankt Petersburg oraz Spartaka Moskwa. Oba kluby nie miałyby problemy z płaceniem wysokiej pensji Ukraińcu, który w stolicy Andaluzji pobiera rocznie około cztery miliony euro.

W sezonie 2015/2016 wychowanek Olimpiku Kirowograd zagrał w 52 spotkaniach, w których ośmiokrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował dziewięć asyst. 

Czytaj więcej o: Sevilla FC, Hiszpania, Rosja, Transfery, Zenit Sankt Petersburg, Spartak Moskwa, Jewhen Konoplyanka

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze