Pierwsze pochwały dla Ancelottiego

Artur Majorczyk | 27.08.2016 12:31 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Były zawodnik Bayernu Monachium, który wygrał z tym klubem osiem tytułów mistrzowskich, Mehmet Scholl wierzy, że nowy szkoleniowiec Carlo Ancelotti w najbliższym czasie całkowicie uwolni swoich zawodników spod pozostałego w nich stylu gry Guardioli.

W swoim pierwszym ligowym meczu jako trener "Bawarczyków, Carlo Ancelotti odniósł zdumiewające zwycięstwo 6:0 przeciwko Werderowi Brema. Po spotkaniu spłynęło na niego wiele pochwał za styl w jakim jego piłkarze poradzili sobie z rywalem. 

 Bayern się bawi, Ancelotti już prawie oswobodził swoich zawodników. Wszyscy uwalniają się z łańcucha Guardioli  powiedział Scholl.

Bramkarz Bayernu, Manuel Neuer, który wczorajszego wieczora zachował czyste konto zaznacza, że różnica pomiędzy stylem gry preferowanym przez Ancelottiego, a Guardiolę jest zauważalna, ale nie krytykuje swojego byłego trenera, który odszedł do Manchesteru City.

 Ancelotti ma swój własny sposób w jaki do nas przemawia. Prowadził największe zespoły i wie jak radzić sobie z każdym zawodnikiem. Pep był trenerem, który zawsze starał się mieć jakiś wpływ, chciał pomagać drużynie. Carlo próbuje dodać nam pewności siebie przez swoje opanowanie  powiedział reprezentant Niemiec.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Carlo Ancelotti, Manuel Neuer

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze