Modrić wiążę swoją przyszłość z Realem

Artur Majorczyk | 29.08.2016 10:07 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Chorwat wierzy, że przed nim jeszcze wiele lat zawodowej kariery i nie zamierza w najbliższym czasie opuszczać klubu z Madrytu, z którym ma w planach wygranie wielu trofeów.

30-latek, którego kontrakt z Realem Madryt obowiązuje do 2018 roku jest kluczowym ogniwem w zespole wicemistrza Hiszpanii. Podczas swojego dotychczasowego pobytu w drużynie "Królewskich", Chorwat znacznie przyczynił się do zdobycie siedmiu trofeów, w tym dwukrotnie Ligi Mistrzów.

 Nie interesuje mnie nic poza Realem, jestem tu bardzo szczęśliwy. Na pewno znajdzie się parę klubów, które chciałyby mnie mieć u siebie, ale powiedziałem moim ludziom, że ja sam zadbam o swoją karierę. Moja misja w Realu będzie trwać tak długo jak będzie mnie potrzebował  powiedział pomocnik.

– Na prawdę czuję się jak 27 lub 28-latek. W dzisiejszych czasach piłkarze mogą grać dłużej niż kiedyś, a o jego wieku mówi to jak się czuje na boisku. Zdarza się, że możesz być zmęczony psychicznie i fizycznie już przed trzydziestką, jeżeli nie dbasz o siebie – dodał.

– Zwycięstwo w lidze hiszpańskiej jest jedyną rzeczą, której tu nie osiągnąłem. Czekamy na nie od czterech lat i jest to zdecydowanie za długo jak na klub o takim poziomie. Nadszedł czas, aby to zmienić – zakończył.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Luka Modric

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze