Gnabry zmieni barwy klubowe i przeniesie się do Bundesligi?

Autor: Michał Nowacki | 31.08.2016 07:36 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

W mediach pojawiła się informacja, że pomocnik Arsenalu, Serge Gnabry przeniesie się do Bayernu Monachium, który od razu wypożyczy go do Werderu Brema. Informację potwierdza ojciec piłkarza, Jean-Hermann w rozmowie z „Stuttgarter Zeitung”. Także dyrektor sportowy bremeńczyków, Frank Baumann potwierdza, że transfer w środę zostanie zrealizowany.

– Serge Gnabry chciałby grać dla nas. Rozmawiam też z Arsenalem i sprawy idą w dobrym kierunku. Byliśmy nim zainteresowani już cztery lata temu, ale niestety nie udało się wtedy zrealizować transferu. Jeśli transakcja nie dojdzie do skutku, to nie będziemy już dokonywać żadnego transferu. Per Mertesacker wiele nam mówił o swoim koledze i jesteśmy wielkim fanem Gnabry’ego. Doszliśmy do porozumienia z Arsenalem, ale nic nie zostało jeszcze zakończone – rzekł Frank Baumann.

Gnabry grał ostatnio na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, gdzie w sześciu meczach strzelił sześć goli i sięgnął po srebrny medal z reprezentacją Niemiec.

– Serge Gnabry przejdzie do Bayernu, a stamtąd zostanie wypożyczony do Werderu – ujawnił ojciec zawodnika, Jean-Hermann Gnabry w rozmowie z „Stuttgarter Zeitung”.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Bayern Monachium, Anglia, Niemcy, Transfery, Werder Brema, Serge Gnabry

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze