Messi i Suarez czekają na nowe kontrakty

Artur Majorczyk | 01.09.2016 19:00 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Barcelona po zatrzymaniu w klubie niemal wszystkich kluczowych zawodników, postanowiła zaproponować nowe kontrakty swoim najlepszym strzelcom, Messiemu oraz Suarezowi.

W ostatnim czasie nowe umowy podpisali Neymar, Sergio Busquets oraz Javier Mascherano. Teraz klub mistrza Hiszpanii chcę iść dalej zatrzymując u siebie kolejnych. 

Dyrektor sportowy Barcelony na niedawno przeprowadzonej konferencji prasowej powiedział, że klub w ostatnich tygodniach sfinalizował łącznie 22 transakcje, a w planach ma trzy kolejne, którymi są nowe kontrakty dla Messiego, Suareza oraz Ivana Rakitica.

– Messi oraz Iniesta mogą zostać w naszym klubie do kiedy sobie tylko życzą. Są to symbole Barcelony, a my chcemy, aby mogli zakończyć swoje kariery właśnie tutaj – powiedział Robert Fernandez.

Hiszpan wypowiedział się również na temat brazylijskiej gwiazdy, Neymara, o którym w ostatnich miesiącach wiele spekulowano.

– Gdy zawodnik chce u nas zostać wtedy umożliwiamy mu to. Neymar nie chciał odchodzić i zostanie z nami na wiele lat. Nie wiem czy miał wiele ofert, ale dał nam do zrozumienia, że zostaje i nie baliśmy się go stracić – dodał.


Czytaj więcej o: FC Barcelona, Lionel Messi, Luis Suarez, Neymar

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze