Yaya Toure poza Ligą Mistrzów!

Autor: Grzegorz Góra | 03.09.2016 00:20 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Zero wątpliwości - Pep Guardiola i Iworyjczyk nie nadają na tych samych falach, przez co tego drugiego zabraknie w rozgrywkach Champions League.

Gdy ogłoszono, że Guardiola zostanie nowym szkoleniowcem „The Citizens”, oczy wszystkich skierowane były na Yaya Toure, który nigdy nie był ulubieńcem Hiszpana. Ten wstępnie deklarował nawet chęć zmiany klubu, jednak ostatecznie zdecydował się pozostać w Manchesterze. Dziś na linii zawodnik-trener znów pojawił się zgrzyt, który dowodzi, że Iworyjczyk i nowy szkoleniowiec Manchesteru City, delikatnie mówiąc, nie zostaną przyjaciółmi. Nie byli nimi w Barcelonie, nie będą nimi teraz. Powód? 33-letni pomocnik nie został zgłoszony przez klub z Etihad Stadium do rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Nie wiadomo jeszcze, jak decyzja sztabu szkoleniowego „The Citizens” wpłynie na samego zawodnika, jednak pewne jest, że jeśli klub będzie chciał obronić swoją decyzję, skorzysta zapewne z powtórek spotkania Manchesteru City z Realem Madryt w poprzedniej edycji Champions League, po którym „truchtający w miejscu” Toure został gwiazdą Internetu.

Póki co konkluzja jest prosta - piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej ulubieńcem Pepa Guardioli nie jest i nic, ale to nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. 

Czytaj więcej o: Anglia, Hiszpania, Josep Guardiola, Manchester City, Yaya Toure, Wybrzeże Kości Słoniowej, Pep Guardiola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze