Agent: Cieszymy się, że Touré został w City

Autor: Michał Nowacki | 03.09.2016 16:06 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Wiele się mówiło, że w lecie Yaya Touré opuści Manchester City. Ostatecznie pomocnik został na Etihad Stadium i agent Iworyjczyka, Dmitri Seluk uważa, że jego klient jest zadowolony z obrotu takich spraw. 33-latek był na liście klubów z Chin i Włoch, ale zdecydował się zostać w „The Citizens”.

– Jesteśmy zadowoleni, że Yaya został w zespole. Oczywiście mógł skorzystać z transferu, ale zdecydował się zostać w City. On jest wielkim profesjonalistą i pokazał, że pomimo pewnych decyzji on nadal wykonuje swoją pracę. On wygrał Premier League dwa razy i ogólnie wszystko w futbolu, poza Mundialem. Touré  ma jeszcze przez rok ważny kontrakt – przyznał agent Iworyjczyka, Dmitri Seluk.

– Ta decyzja została podjęta przez genialnego i współczesnego menedżera, Josepa Guardiolę. Piłkarz jest profesjonalistą, może Pep wziął pod uwagę fakt, że jego kontrakt kończy się za rok i chce dać innym graczom okazję do występu w Lidze Mistrzów. To jest wizja trenera, życie pokaże czy jest to słuszna decyzja, czy nie. Zobaczymy na koniec sezonu – dodał agent w rozmowie z Sport Express.

Czytaj więcej o: Anglia, Josep Guardiola, Transfery, Trenerzy, Kontrakt, Manchester City, Yaya Toure

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze