Limpar: Modlę się do Boga, że Ibrahimović wygra Premier League

Autor: Michał Nowacki | 03.09.2016 17:16 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Były pomocnik Arsenalu, Anders Limpar uważa, że Manchester United dokonał świetnego transferu ściągając do siebie Zlatana Ibrahimovicia. Szwed w lecie tego roku za darmo przeszedł z Paris Saint-Germain i od początku pokazał, że swoimi bramkami potrafi przesądzać losy meczu na korzyść „Czerwonych Diabłów”.

Anders Limpar w 1990 roku trafił do „Kanonierów”, przez cztery lata sięgnął po mistrzostwo Anglii, zaś gdy odszedł do Evertonu zdobył FA Cup. Z kadrą narodową Szwecji zdobył 3. miejsce na Mundialu w 1994 roku.

– Zlatan Ibrahimović  jest zdecydowanie Super Szwedem w obecnym futbolu. Modlę się do Boga, aby wygrał Premier League. On wygrywał mistrzostwo Hiszpanii czy Włoch i liczę, że wygra tytuł w Anglii. Poznałem go dwa razy i jest on najsłodszym facetem na świecie. Jego obraz, jego wizerunek i widać, że ma dobre serce – powiedział  Limpar w rozmowie z „The Guardian”.

– W ostatniej dekadzie był on dla nas wszystkich największym ambasadorem, jakiego moglibyśmy mieć. W każdej epoce masz graczy, którzy unoszą się ponad klub. United mają wspaniałego napastnika. On myśli, że jest najlepszy i wiem, że jest w stanie zapewnić tytuły United i wiem, że pomoże drużynie wygrać puchary – dodał legendarny zawodnik „Kanonierów”. 

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Zlatan Ibrahimović, Legenda

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze