Agent: Jeśli Guardiola nie wygra Ligi Mistrzów powinien przeprosić Touré

Autor: Michał Nowacki | 05.09.2016 11:07 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Trener Manchesteru City postanowił nie zgłaszać Yaya Touré do Ligi Mistrzów. Agent piłkarza uważa, że to upokarzające dla zawodnika i Josep Guardiola podjął niesłuszną decyzję. Dimitri Seluk uważa, że Hiszpan będzie musiał przeprosić gracza jeśli nie wygra z klubem Ligi Mistrzów.

Josep Guardiola w lecie wypożyczył Joe Harta do Torino oraz Samira Nasriego do Sevillii. Obaj piłkarze byli czołowymi graczami „The Citizens” w ostatnich latach i cieszyli się wielkim szacunkiem wśród kibiców. Yaya Touré na Etihad Stadium przeniósł się z Barcelony w lecie 2010 roku. 33-latek zagrał tylko raz w tym sezonie, kiedy City walczyło w eliminacjach ze Steauą Bukareszt. Agent pomocnika ujawnia, że w styczniu nie będzie szukał nowego klubu dla swojego klienta.

– Jeśli Josep Guardiola wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie dla City to polecę do Anglii i powiem w telewizji, że jest on najlepszym menadżerem na świecie. Jeśli jednak nie odniesie sukcesu to mam nadzieję, że ma jaja, aby powiedzieć, że się pomylił, co do Yaya Touré, że pominął doskonałego zawodnika, którego upokorzył swoją decyzją – powiedział Dimitri Seluk w rozmowie z „​​Sunday Mirror”.

– To jest jego decyzja i musimy to uszanować. Yaya Touré jest profesjonalistą i zrobi wszystko, o co jest proszony przez trenera. Być może Pep pomyśli, że jest wystarczająco dobrym pomocnikiem i da mu szansę gry w Pucharze Ligi. Na pewno mój klient zostanie na Etihad Stadium na cały sezon i nie będzie w styczniu szukał nowego klubu. Touré liczy, że dostanie szansę do wykazania się – dodał agent Iworyjczyka.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Anglia, Josep Guardiola, Trenerzy, Manchester City, Yaya Toure

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze